Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: edit
lv: labot

en: The username %name does not exist.
lv: Lietotājvārds %name neeksistē.

en: User
lv: Lietotājs

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: Price
lv: Cena

en: Role
lv: Loma

en: Delete rule
lv: Dzēst likumu

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Delete role
lv: Dzēst lomu

en: Save rule
lv: Saglabāt likumu
