Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: edit
nn: endre

en: User
nn: Brukar

en: Price
nn: Pris

en: Role
nn: Rolle

en: Delete rule
nn: Slett regel

en: Delete role
nn: Slett rolle
