Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: edit
oc: modificar

en: The username %name does not exist.
oc: Lo nom d'utilizaire %name existís pas.

en: User
oc: Utilizaire

en: Role
oc: Ròtle

en: Delete rule
oc: Suprimir una règla

en: Delete role
oc: Suprimir lo ròtle

en: Save rule
oc: Enregistrar la règla
