Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: edit
pl: edytuj

en: The username %name does not exist.
pl: Nie istnieje użytkownik o nazwie %name.

en: User
pl: Użytkownik

en: User role
pl: Rola użytkownika

en: Price
pl: Cena

en: Role
pl: Rola

en: Delete rule
pl: Usuń regułę

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Delete role
pl: Usuń rolę

en: Save rule
pl: Zachowaj regułę
