Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: User
ps: غړی

en: User role
ps: غړي نده (رول)

en: Role
ps: ونډه

en: User name
ps: کارن نوم
