Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: edit
sl: uredi

en: The username %name does not exist.
sl: Oprostite. Uporabniško ime %name ne obstaja.

en: User
sl: Uporabnik

en: Price
sl: Cena

en: Delete rule
sl: Izbriši pravilo

en: Delete role
sl: Izbriši vlogo

en: Save rule
sl: Shrani pravilo
