Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: edit
te: మార్చు

en: The username %name does not exist.
te: %name అనే వాడుకరి పేరు ఉనికిలో లేదు.

en: User
te: వాడుకరి

en: Role
te: పాత్ర
