Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Delete role
ug: ئەزالارنى ئۆچۈرۈش
