Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: edit
uk: редагувати

en: The username %name does not exist.
uk: Ім'я користувача %name не існує.

en: User
uk: Користувач

en: User role
uk: Роль користувача

en: Price
uk: Ціна

en: Role
uk: Роль

en: Delete rule
uk: Видалити правило

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: edit page
uk: редагувати сторінку

en: Delete role
uk: Видалити роль

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Save rule
uk: Зберегти правило

en: Applies to
uk: Застосовується до
