Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: edit
az: redaktə et

en: User
az: İstifadəçi

en: User role
az: İstifadəçi rolu

en: Role
az: Rollar

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Delete role
az: Rolu silin
