Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: edit
hr: uredi

en: The username %name does not exist.
hr: Korisničko ime %name ne postoji.

en: User
hr: Korisnik

en: User role
hr: Korisnička uloga

en: Price
hr: Cijena

en: Role
hr: Uloga

en: Delete rule
hr: Izbriši pravilo

en: Delete role
hr: Ukloni ulogu

en: Save rule
hr: Spremi pravilo
