Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: edit
hy: խմբագրել

en: The username %name does not exist.
hy: %name օգտագործողի անունը գոյություն չունի։

en: User
hy: Օգտագործող

en: Role
hy: Դեր

en: Delete rule
hy: Ձնջել կանոնը

en: Delete role
hy: Ջնջել դերը:
