Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: edit
jv: sunting

en: The username %name does not exist.
jv: Jeneng panganggo %name ora ana.

en: User
jv: Panganggo

en: Role
jv: Parāgā

en: Delete role
jv: Mbusak parāgā
