Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: edit
pt: editar

en: The username %name does not exist.
pt: O nome de utilizador %name não existe.

en: User
pt: Utilizador

en: User role
pt: Grupo de utilizador

en: Price
pt: Preço

en: Role
pt: Grupo

en: Delete rule
pt: Eliminar regra

en: User name
pt: Nome de utilizador

en: Delete role
pt: Eliminar grupo

en: Save rule
pt: Guardar regra

en: Applies to
pt: Aplica-se a
