Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: edit
ru: изменить

en: The username %name does not exist.
ru: Имя пользователя %name не существует.

en: User
ru: Пользователь

en: User role
ru: Роль

en: Price
ru: Цена

en: Role
ru: Роль

en: Delete rule
ru: Удалить правило

en: User name
ru: Имя пользователя

en: edit page
ru: редактировать страницу

en: Delete role
ru: Удалить роль

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Prices
ru: Цены

en: Save rule
ru: Сохранить правило

en: Applies to
ru: Применить к
