Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: edit
sr: измени

en: User
sr: Корисник

en: Price
sr: Цена

en: Role
sr: Улога
