Ubercart Member Pricing (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: edit
tr: düzenle

en: The username %name does not exist.
tr: %name isimli kullanıcı mevcut değil.

en: User
tr: Kullanıcı

en: User role
tr: Kullanıcı rolü

en: Price
tr: Fiyat

en: Role
tr: Rol

en: Delete rule
tr: Kural sil

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: Delete role
tr: Rolü sil

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Save rule
tr: Kuralı kaydet
