Ubercart MIGS Gateway (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: English
cs: Anglicky

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: A payment has been accepted.
cs: Platba byla přijata.

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Order review submit button text
cs: Text tlačítka "shrnutí objednávky".

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Receiving new order notification for order !order_id.
cs: Přijímám nové oznámení objednávky pro objednávku č. !order_id.

en: Order complete
cs: Objednávka dokončena

en: Credit card
cs: Platební karta

en: Credit card on a secure server:
cs: Kreditní karta na zabezpečeném serveru:

en: Credit card/eCheck
cs: Kreditní karta/eCheck

en: Language preference
cs: Nastavení jazyka

en: Show credit card icons beside the payment method title.
cs: Zobrazit ikony kreditních karet vedle titulku způsobu placení.

en: Provide 2Checkout specific text for the submit button on the order review page.
cs: Poskytnout na stránce se shrnutím objednávky u 2Checkout specifický text tlačítka "Odeslat".
