Ubercart MIGS Gateway (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: English
cy: Saesneg

en: Submit Order
cy: Gosod archeb

en: Order complete
cy: Yr archeb yn gyflawn

en: Credit card
cy: Cerdyn credyd

en: Language preference
cy: Dewis iaith
