Ubercart MIGS Gateway (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: English
et: Inglise keel

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Payment method title
et: Makseviisi nimi

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud

en: Credit card
et: Krediitkaart

en: Language preference
et: Keele eelistus

en: Show credit card icons beside the payment method title.
et: Näita krediitkaardi ikoone makseviisi nime kõrval.
