Ubercart MIGS Gateway (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: English
is: Enska

en: Submit Order
is: Ganga frá pöntun

en: Order complete
is: Gengið hefur verið frá pöntun

en: Credit card
is: Kreditkort

en: Credit card on a secure server:
is: Með kreditkorti gegnum örugga vefgátt
