Ubercart MIGS Gateway (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: English
lv: Angļu

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: A payment has been accepted.
lv: Maksājums ir pieņemts.

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Receiving new order notification for order !order_id.
lv: Notiek jauna pasūtījuma paziņojuma saņemšana pasūtījumam ar numuru !order_id.

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Credit card on a secure server:
lv: Kredītkarte uz droša servera:

en: Credit card/eCheck
lv: Kredītkarte/eČeks

en: Language preference
lv: Izvēlētā valoda

en: Show credit card icons beside the payment method title.
lv: Rādīt kredītkaršu ikonas blakus maksāšanas metodes nosaukumam.
