Ubercart MIGS Gateway (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: English
pl: Angielski

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: A payment has been accepted.
pl: Płatność została zaakceptowana.

en: Payment method title
pl: Tytuł metody płatności

en: Order review submit button text
pl: Tekst przycisku przegląd zamówienia

en: Submit Order
pl: Realizuj zamówienie

en: Order complete
pl: Zamówienie ukończone

en: Credit card
pl: Karta kredytowa

en: Credit card/eCheck
pl: Karta kredytowa/eCheck

en: Language preference
pl: Preferencje językowe
