Ubercart MIGS Gateway (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: English
ru: Английский

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: A payment has been accepted.
ru: Платёж принят.

en: Payment method title
ru: Наименование метода оплаты

en: Order review submit button text
ru: Текст на кнопке "Предпросмотр заказа"

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Receiving new order notification for order !order_id.
ru: Новое уведомление для заказа !order_id

en: Order complete
ru: Заказ завершён

en: Credit card
ru: Кредитная карта

en: Credit card on a secure server:
ru: Кредитные карты на защищенный сервер:

en: Credit card/eCheck
ru: Кредитная карта/eCheck

en: Language preference
ru: Языковые предпочтения

en: Show credit card icons beside the payment method title.
ru: Показывать иконку кредитной карты сбоку от названия метода платежа

en: Provide 2Checkout specific text for the submit button on the order review page.
ru: Текст 2Checkout на кнопке предпросмотра заказа.
