Ubercart MIGS Gateway (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: English
sv: Engelska

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: A payment has been accepted.
sv: En betalning har godkänts.

en: Payment method title
sv: Titel på betalningsmetod

en: Order review submit button text
sv: Text på knappen som godkänner beställningen

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Receiving new order notification for order !order_id.
sv: Får nytt meddelande för beställning: !order_id.

en: Order complete
sv: Beställningen slutförd

en: Credit card
sv: Kontokort

en: Credit card on a secure server:
sv: Kontokort på en säker server:

en: Credit card/eCheck
sv: Kontokort/eCheck

en: Language preference
sv: Språkinställning

en: Show credit card icons beside the payment method title.
sv: Visa kontokortsikoner bredvid titeln för betalningsmetod.

en: Provide 2Checkout specific text for the submit button on the order review page.
sv: Tillhandahåll en särskild text för 2Checkout på knappen som godkänner beställningen på beställningssidan.
