Ubercart MIGS Gateway (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: English
tr: İngilizce

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: A payment has been accepted.
tr: Ödeme kabul edildi.

en: Payment method title
tr: Ödeme tipi başlığı

en: Order review submit button text
tr: Sipariş önizleme gönder buton metni

en: Submit Order
tr: Siparişi gönder

en: Receiving new order notification for order !order_id.
tr: !order_id için yeni sipariş bildirimi alınıyor.

en: Order complete
tr: Sipariş tamamlandı

en: Credit card
tr: Kredi Kartı

en: Credit card on a secure server:
tr: Güvenli sunucu üzerinde Kredi Kartı:

en: Credit card/eCheck
tr: Kredi Kartı

en: Language preference
tr: Dil ayarları

en: Show credit card icons beside the payment method title.
tr: Kredi kartı ikonunu ödeme metodu başlığı yanında göster.

en: Provide 2Checkout specific text for the submit button on the order review page.
tr: Sipariş gözden geçirme sayfasındaki gönderim düğmesi için 2Checkout'a özel metin belirt.
