Ubercart MIGS Gateway (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: English
uk: Англійська

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: A payment has been accepted.
uk: Платіж прийнятий.

en: Payment method title
uk: Назва способу оплати

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Receiving new order notification for order !order_id.
uk: Отримання нових повідомлень для замовлення № !order_id.

en: Order complete
uk: Замовлення завершене

en: Credit card
uk: Кредитна картка

en: Credit card on a secure server:
uk: Кредитна картка на захищений сервер:

en: Credit card/eCheck
uk: Кредитна картка/eCheck

en: Language preference
uk: Мовні вподобання

en: Show credit card icons beside the payment method title.
uk: Показувати іконку кредитної карти збоку від назви методу платежу
