Ubercart MIGS Gateway (6.x-1.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: English
ca: Anglès

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Payment method title
ca: Títol del mètode de pagament

en: Receiving new order notification for order !order_id.
ca: Rebent la notificació de nova comanda per la comanda !order_id.

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit

en: Credit card on a secure server:
ca: Targeta de crèdit en un servidor segur:

en: Language preference
ca: Preferència de llengua
