Ubercart MIGS Gateway (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: English
da: Engelsk

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: A payment has been accepted.
da: En betaling er accepteret.

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Receiving new order notification for order !order_id.
da: Modtager ny ordre besked til order !order_id.

en: Order complete
da: Ordre gennemført

en: Credit card
da: Kreditkort

en: Credit card on a secure server:
da: Kreditkort på en sikker server:

en: Credit card/eCheck
da: Kreditkort/eCheck

en: Language preference
da: Sprogindstillinger

en: Show credit card icons beside the payment method title.
da: Vis kreditkort ikoner ved siden af betalingsmetodetitlen
