Ubercart MIGS Gateway (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: English
hu: angol

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: A payment has been accepted.
hu: A fizetés el lett fogadva.

en: Payment method title
hu: Fizetési mód megnevezése

en: Order review submit button text
hu: A „rendelés áttekintése” beküldő gombjának szövege

en: Submit Order
hu: Rendelés beküldése

en: Receiving new order notification for order !order_id.
hu: Rendelési értesítés a !order rendelésről.

en: Order complete
hu: A rendelés befejeződött

en: Credit card
hu: Bankkártya

en: Credit card on a secure server:
hu: Bankkártyás fizetés biztonságos szerver használatával:

en: Credit card/eCheck
hu: Hitelkártya/eCheck

en: Language preference
hu: Nyelvi beállítás

en: Show credit card icons beside the payment method title.
hu: A fizetési mód megnevezése mellet legyen feltüntetve a bankkártya ikonja is.
