Ubercart MIGS Gateway (6.x-1.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: English
nn: Engelsk

en: Submit Order
nn: Send bestilling

en: Order complete
nn: Bestillinga er ferdig

en: Credit card
nn: Kredittkort

en: Credit card on a secure server:
nn: Kredittkort på sikker tenar

en: Language preference
nn: Føretrekt språk
