Ubercart MIGS Gateway (6.x-1.2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: English
pt: Inglês

en: A payment has been accepted.
pt: Um pagamento foi aceite.

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: Order review submit button text
pt: Texto para o botão de revisão da encomenda

en: Submit Order
pt: Enviar Encomenda

en: Receiving new order notification for order !order_id.
pt: A receber nova notificação de encomenda para a encomenda !order_id

en: Order complete
pt: Encomenda finalizada

en: Credit card
pt: Cartão de crédito

en: Credit card on a secure server:
pt: Cartão de crédito num servidor seguro:

en: Credit card/eCheck
pt: Cartão de crédito/eCheck

en: Language preference
pt: Preferência de idioma

en: Show credit card icons beside the payment method title.
pt: Mostrar icons dos cartões de crédito junto ao título do método de pagamento.
