Ubercart MIGS Gateway (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: English
lt: Anglų

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: A payment has been accepted.
lt: Mokėjimas priimtas

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Receiving new order notification for order !order_id.
lt: Naujo užsakymo pranešimo užsakymui gavimas !order_id.

en: Order complete
lt: Užsakymas baigtas

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: Credit card on a secure server:
lt: Kredito kortelė saugiame serveryje:

en: Credit card/eCheck
lt: Kredito kortelė/eCheck

en: Language preference
lt: Kalbos nuostatos

en: Show credit card icons beside the payment method title.
lt: Rodyti kredito kortelės ikoną šalia mokėjimo būdo pavadinimo.

en: Provide 2Checkout specific text for the submit button on the order review page.
lt: Įveskite 2Checkout tekstą užsakymo pateikimo mygtukui užsakymo peržiūros puslapyje.
