Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: احذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: العمليات

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية
