Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1-beta2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta
