Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1-beta2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: edit
bs: izmjeni

en: Label
bs: Oznaka
