Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1-beta2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: edit
cy: golygu
