Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: edit
eu: editatu
