Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1-beta2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ارسال

en: Operations
fa: عملیات

en: edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب
