Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1-beta2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Shipping method title
hu: Szállítási mód neve

en: Line item label
hu: Tétel címke

en: The base rate must be a numeric amount.
hu: Az alapértéknek számnak  kell lennie.

en: The product rate must be a numeric amount.
hu: A termék értéknek számnak  kell lennie.

en: Do you want to delete this shipping method?
hu: Törölhető ez a szállítási módot?

en: Shipping rate
hu: Szállítási díj

en: Ubercart - fulfillment
hu: Ubercart - teljesítés

en: conditions
hu: feltételek
