Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1-beta2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក
