Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1-beta2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Operācijas

en: edit
lv: rediģēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Shipping rate
lv: Piegādes cena
