Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: edit
ml: തിരുത്തുക
