Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1-beta2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Действия

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Название

en: Shipping quote via @method
ru: Доставка по @method

en: Base rate
ru: Базовая ставка

en: Default product rate
ru: Ставка товара по умолчанию

en: Shipping method title
ru: Название способа перевозки

en: Line item label
ru: Элемент строки

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
ru: Название показывается клиентам, когда они выбирают способ перевозки во время расчета стоимости покупки.

en: Do you want to delete this shipping method?
ru: Вы хотите удалить данный способ доставки?

en: Shipping rate
ru: Ставка доставки

en: Ubercart - fulfillment
ru: Ubercart - доставка

en: conditions
ru: условия
