Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1-beta2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Elemino

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Veprime

en: edit
sq: ndrysho
