Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1-beta2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: edit
te: మార్చు
