Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1-beta2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ยอมรับ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: edit
th: แก้ไข
