Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: edit
af: redigeer
