Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс
