Ubercart Percent Rate with Minimum Rate (6.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие
